header image

Teden gibanja 2013

Objavil: Out in Slovenija | 6.10.2013 | Brez komentarjev |

Ob mednarodni kampanji tedna gibanja “Move week”, ki letos poteka med 7. in 13. oktobrom širom Evrope, se aktivnostim pridružujemo tudi pri Out in Sloveniji.

Že danes odpiramo vrata, in vas vabimo, da se nam pridružite v tednu odprtih vrat, kjer lahko popolnoma brezplačno testirajte našo ponudbo rednih aktivnosti športa in rekreacije – badminton, bovling, crossfit, kolesarstvo, košarka, odbojka, plavanje, ples, pohodništvo, tek in tenis.

Teden gibanja - Teden odprtih vrat

Prijave zbirajo koordinatorji in koordinatorice posameznih aktivnosti, ki vam podo posredovali tudi natančnejše podatke o lokaciji in možnosti vadbe v sezoni 2013/14. A pohitite – kapacitete so omejene, zato se čim prej prijavite (v kolikor se še niste).

Teden gibanja MOVE WEEK je tradicionalni vse-evropski dogodek, ki je namenjen promociji športa in fizične aktivnosti z namenom poudariti njun pozitivni vpliv na družbo. Več o kampanji na www.nowwemove.com.

V omenjenem, oz za celo dan razširjenem terminu tedna gibanja, vam letos pri Out in Sloveniji brezplačno ponujamo naslednje aktivnosti:

Crossfit | crossfit@outinslovenija.com
nedelja, 6.10. – 19:00-20:00

Badminton | badminton@outinslovenija.com
ponedeljek, 7. 10 – 19:30-20:30

Košarka | kosarka@outinslovenija.com
ponedeljek, 7.10. – 20:00-21:30

Odbojka | odbojka@outinslovenija.com
torek, 8.10. – 20:00-21:30

Bovling | bovling@outinslovenija.com
sreda, 9.10. – 17:00-18:30

Odbojka (ž) | odbojka.z@outinslovenija.com
sreda, 9.10. – 19:00-20:30

Plavanje | plavanje@outinslovenija.com
sreda, 9.10. – 21:00-22:00

Tenis | tenis@outinslovenija.com
četrtek, 10.10. – 20:00-21:00

Ples | ples@outinslovenija.com
petek, 11.10 – 19:30-21:00

Pohod | pohodi@outinslovenija.com
nedelja, 13.10. – 10:00-15:00

OIS TEDEN ODPRTIH VRAT 2013

Se vidimo!

Vaš/a
OIS

  • Share/Bookmark
Zapisano pod: Badminton, Bovling, Odbojka, Out in Slovenija, Plavanje, Pohodi, ples

Pustite komentar

Tvoj odziv :

Komentiranje iz tujine je omogočeno zgolj prijavljenim uporabnikom !

Kategorije