header image

OIS šport in rekreacija 2012-13

Objavil: Out in Slovenija | 9.10.2012 | Brez komentarjev |

OISOIS teden odprtih vrat je za nami. Hvala vsem, ki ste se ga udeležili in se nam pridružili!

Objavljamo pregled aktivnosti v novi sezoni; upamo, da se vidimo :)

REDNE TEDENSKE AKTIVNOSTI

Aktivnost Dan Ura Cena/mesec Prijave in informacije
Crossfit več terminov več terminov 30 EUR crossfit@outinslovenija.com
Odbojka sreda 18:30-20:00 10 EUR odbojka@outinslovenija.com
Ples sreda 19:00-20:30 10 EUR ples@outinslovenija.com
Plavanje* sreda 21:00-22:30 20 EUR plavanje@outinslovenija.com
Badminton četrtek 21:00-22:00 10 EUR badminton@outinslovenija.com
Košarka (ž) četrtek 21:00-22:00 10 EUR kosarka@outinslovenija.com
Tenis sobota 17:00-18:00 10/20EUR tenis@outinslovenija.com

*Plavanje bo prvič izvedeno v sredo, 17. oktobra
Nekateri športi imajo še prosta mesta oz kapacitete; več informacij na kontaktnih email naslovih.

NOVE TEDENSKE AKTIVNOSTI

Med tednom odprtih vrat se je pojavilo nekaj pobud za nove aktivnosti:

- odbojka (samo ženska skupina); popoldansko-večerni termin; dan potrebno uskladiti. Predvidena cena: 10 EUR/mesec.
- samoobramba in borilne veščine (mešana skupina); dopoldanski termin; dan potrebno uskladiti. Predvidena cena: 30 EUR/mesec.
- aerobika (mešana skupina); popoldansko-večerni termin; dan potrebno uskladiti. Predvidena cena: 30 EUR/mesec.

Vadba posamezne skupine se bo pričela v kolikor bo vsaj 10 prijav oz vpisov v posamezno skupino.
Podrobnosti in preliminarne prijave na info@outinslovenija.com do 15.10.2012.

MESEČNE AKTIVNOSTI

Pohodništvo; seznam v pripravi – informacije pohodi@outinslovenija.com
Kolesarjenje; seznam v pripravi – informacije kolesarstvo@outinslovenija.com

Zgoraj navedeni aktivnosti sta brezplačni.

Vse navedene cene aktivnosti so subvencionirane cene vadnine za člane oz članice; letna članarina znaša 10 EUR za dijake, študente, upokojence in nezaposlene, ter 15 EUR za ostale.
Podrobnosti in prijave na kontaktnih email naslovih, navedenih pri posameznih aktivnostih.

  • Share/Bookmark
Zapisano pod: Badminton, Kolesarstvo, Odbojka, Plavanje, Pohodi, ples

Pustite komentar

Tvoj odziv :

Komentiranje iz tujine je omogočeno zgolj prijavljenim uporabnikom !

Kategorije