header image

Začetek nove sezone in teden odprtih vrat

Objavil: Out in Slovenija | 24.09.2012 | Brez komentarjev |

Out in SlovenijaOut in Slovenija napoveduje pričetek nove športno-rekreativne sezone 2012-13, in vabi vse dosedanje in tudi nove udeležence ter udeleženke da se nam pridružite!

Osvežili smo nabor aktivnosti in času primerno znižali ceno za udeležbo; za dober začetek pa bodo v tednu odprtih vrat vse aktivnosti brezplačne!

V letošnji sezoni bomo tako ob sredah igrali odbojko, plesali in plavali, ob četrtkih igrali badminton in dekleta košarko. Poleg tega bo tedensko potekala tudi vadba tenisa (dan bo usklajen s skupino), v sodelovanju z TD Plamen pa v več termini tudi crossfit in dviganje uteži.

Mesečno pripravljamo tudi napovedane pohode in kolesarjenje; ki pa jih občasno dopolnimo tudi z ad-hoc aktivnostmi.

Teden odprtih vrat

TEDEN ODPRTIH VRAT

Aktivnost Dan Ura Cena/mesec Prijave in informacije
Tenis nedelja, 30.09. 17:00-18:00 10/20 EUR tenis@outinslovenija.com
Crossfit nedelja, 30.09. 19:00-20:00 30 EUR crossfit@outinslovenija.com
Odbojka sreda, 03.10. 18:30-20:00 10 EUR odbojka@outinslovenija.com
Ples sreda, 03.10. 19:00-20:30 10 EUR ples@outinslovenija.com
Badminton četrtek, 04.10. 21:00-22:00 10 EUR badminton@outinslovenija.com
Košarka (ž) četrtek, 04.10. 21:00-22:00 10 EUR kosarka@outinslovenija.com
Pohodništvo sobota, 06.10. 09:30-13:00 / pohodi@outinslovenija.com
Plavanje sreda, 10.10. 21:00-22:00 20 EUR plavanje@outinslovenija.com

Čim prej se prijavite za aktivnost(i), ki vas zanima(jo); število mest je namreč omejeno.

Sicer pa bomo napovedi in spremembe in druge aktivnosti objavljali tudi na naši Facebook strani www.fb.com/outinslovenija in interni mailing listi.

Pridružite se nam!

  • Share/Bookmark
Zapisano pod: Badminton, Kolesarstvo, Odbojka, Out in Slovenija, Plavanje, Pohodi, ples

Pustite komentar

Tvoj odziv :

Komentiranje iz tujine je omogočeno zgolj prijavljenim uporabnikom !

Kategorije